Posts tagged İzlediklerim

En Son İzlediğim Filmler #2

Bu aralar finallerin sonuçlarının açıklanmasını bekliyor iken kendimi filmlere verdim ve bayağı bir şeyler izledim. Sonra ikinci bir yazısının geleceğinden emin olmadığım bu bölüme yazasım geldi. Aslında son izlediğim filmin etkisiyle birden kendimi bu başlığı atarken buldum, hala etkisindeyim. Neyse son yazıdan sonra 15 film izlemişim, sırayla başlıyorum.

Devamını oku

En Son İzlediğim Filmler

Bir şeyi kabul etmem gerekiyor ki, Blogger zamanında her film için ayrı bir yorum yazısı yazmaktan bir süre sonra ciddi anlamda çok sıkılmıştım. Buraya geçince de filmler hakkında hiç yazmadım. Şu an yazma ihtiyacı hissettiğim için o arayı bitiriyorum, ta daa… en son izlediğim 4 film… Yıldızlararası, Memento, Mr. Nobody ve Alaycı Kuş.

Aslında bloga film yazılarını tekrar dahil edip etmemekte kararsız kaldım çünkü bir yazıda kendimden bir şeyler bulamazsam o yazı beni bir süre sonra ciddi anlamda rahatsız ediyor ve bloga hiçbir yazı yazmama isteğime yol açabiliyor. O yüzden bu seride kendime ait bir tarz oluşturmalıydım, mesela yukarıdaki görseli izlerken çektiğim fotoğraflardan ben hazırladım ya, heh işte şimdi yazı bana aitmiş gibi hissediyorum, böyle bir şey yani dediğim. takıntı gibi takıntı dimi?

Devamını oku