kartpostalx

İletişim

Sorularınız, merak ettikleriniz için bana ulaşmak isterseniz aşağıdaki sosyal medya hesaplarımdan herhangi birinden yazabilirsiniz.

instagram. tumblr.

Lütfen öncesinde, aşağıda yer alan sıkça sorulan sorular kısmını kontrol etmeyi unutmayın, ya da tumblr üzerindeki cevaplar köşesi de olabilir.

(Not: Eğer bir süre cevap gelmezse muhtemelen yoğun bir dönem ya da bekleyen mesaj sayısının çok fazla olduğu bir dönemdir. Bazen gözümden kaçanlar ya da hemen yanıt veremediklerim olabiliyor bu nedenle. Bu konuda anlayışınıza sığınıyor, elimden geldiğince hepsine geri dönüş yapmaya çalışıyorum.)

Sosyal sorumluluk projeleri ya da iş birliği teklifleriniz için, merhaba@hayallerimdeben.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Mail adresi sadece bu amaçla kullanılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Interrail bütçesi/nereden başlamalı/önerilerin?

Bütçe ve seyahat planı için buraya, yola çıkmadan öncesindeki tüm hazırlık ve öneriler için buraya ve yolculuk esnasında her şehir için almış olduğum günlük notlar için buraya göz atabilirsiniz.

2. Kullandığın kamera modeli nedir?

2016 itibariyle kullandığım Sony RX100 IV, ilk videolarda kullanmış olduğum ise Samsung NX Mini.

3. Videoları hangi program ile düzenliyorsun?

iMovie ile düzenliyor, bazı eklemeler için yoğun olarak Adobe Photoshop’u da kullanıyorum. iMovie sadece Mac işletim sistemi ile çalışıyor, diğer işletim sistemleri için önerim Adobe Premiere Pro. Youtube’da içerik oluşturmak isimli ayrıntılı yazı için buraya bakabilirsiniz.

4. Hangi bölümde okuyorsun/okudun?

2016 yılında İstanbul Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun oldum.

5. Kaç yaşındasın/doğumlusun?

1994 doğumluyum.

Soru – Cevap Videoları