Instagram Hikayeleri II – Eylül ’16

Bu ay böyle çoğunlukla eksikleri tamamlamak ile geçmiş sanırım. Görüyorum ki uzun zamandır yapmak isteyip de bir türlü yapamadığım birçok şeyi bitirmişim. Tabi ki Interrail bütçe hesaplamasından bahsediyorum! Devamında kendimi ilk defa bir gezginler listesinde görmek harika bir duyguydu, hem de severek takip ettiğim kişiler ile birlikte.

Nihayet bi’ yıl ara kararımı herkeslere duyurmuş, planlarımdan bahsetmiştim. Naz’ın da 22 olmasıyla birlikte 22’ler kulübü tamamlanmış, Deniz İspanya’dan habersizce gelmiş ve benim havaalanına gidip onu karşılama heyecanımı elimden almıştı. Kardeşim liseye başlamış, bu bir günlüğüne de olsa beni eski günlerime götürmüş, o gün tamamen eskiler dinlemiştim.

Sonrasında mükemmel İzmir seyahatimiz gerçekleşmiş, Raif tüm günlerini kediler ile geçirmiş ve yine bir nihayet geliyor, ben nihayet Erasmus Günlükleri‘ne kaldığım yerden devam edebilmiştim.

30 Eylül… Banks’in merakla beklediğim yeni albümü Altar yayınlanmış ve ben günlerdir hala onu dinliyormuştum. Ve daha fazlasıyla Instagram’a yansıyan Eylül manzaraları…

Instagram’da anlık olarak takip etmek için; @hayallerimdeben

eylul1eylul2-2eylul3-3eylul4eylul5eylul6eylul-7eylul8eylul-9eylul10eylul11eylul12eylul13 eylul14 eylul15 eylul16 eylul17 eylul18 insta19

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir