Hayallerimde Ben

İstanbul Buluşması – 31.07.16

Dün nihayet uzun zamandır söz verdiğimiz buluşmayı İstanbul’da gerçekleştirebildik… hayalperestler toplandık!

Trump Towers’da yer alan Caffè Nero’nun daha öncesinde gözümüze kestirdiğimiz koltuklu kısmında, bir ara kovulabilir miyiz acaba diye de düşündük ama neyse ki sorun olmadığı için umarız yer konusundaki seçimimiz hem ulaşım, hem de ortam açısından çok fena olmamıştır.

Dün beklentimizin çok çok üstünde bir gün oldu bizler için, bizleri yalnız bırakmayan herkese çok, çok, çok teşekkür ederiz. Umarım sizler de bizim kadar keyifli vakit geçirmiş, çünkü kendi adıma ben çok mutlu oldum, sizleri tanımak harikaydı! bizler de zaman zaman biraz heyecanlı olsak da olabildiğince merak ettiklerinizi yanıtlamaya çalışabilmişizdir.

Umarım kartpostallarınızı sevmişsinizdir! 😊

Ve üşenmeden gidip kartpostal alarak benim için de bir tanesini yazan İpek! Çok teşekkürler, odamdaki posta kutumda ilk sıradan yerini aldı 🤗

Dün aldığımız notlar da bu şekildeydi. Israrlı hatırlatma: The Bucket List filmini izlemediysek henüz, hemen ilk izlenecekler listemize ekliyoruz.

Ve umarıııım ki tekrar görüşmek dileğiyle, bir kez daha güzel kalpleriniz, samimi sohbetiniz için çok çok teşekkürler, kendinize iyi bakın, hayalperest kalın 🎈