Hayallerimde Ben

Portekiz’den Kartpostal

Bugün dalgın dalgın ders çalışmaya çalışırken, yarın sınavım var yoksa ders çalışmak eylemini aksi bir halde yaptığım pek söylenemez üniversite hayatımda, annem odama girdi ve bir sürprizi olduğunu söyledi. Normalde kartpostallarımı getirirken sadece yeni kartpostalların var yeey, modunda takılırken üzerindeki isim tanıdık gelmiş olacak ki böyle bir şekilde giriş yaptı bu sefer.

Kartpostal Mariana’dan. Mariana benim Erasmus’ta tanıştığım arkadaşlarımdan, hosteldeki yan komşumuz, Portekizli. Tanıyıp tanıyabileceğiniz en tatlı insanlardan. Adresimi arkadaşımdan alıp bu kartpostalı doğum günüm için atmış. Love you buddy, of course to the moon and back! Hostel grubumuzla aramızda Halloween’de başlayan bir ay olayı var ki harika. Bunları tabi henüz bloga yazmadım, bu yaz hepsini anlatacağım, tek tek her gün yazdığım günlüğüme bakarak. Söz. Sadece şu lanet okuldan bir an önce mezun olmaya çalışırken değil.

Erasmus özlemimin tavan yaptığı bu son günlerde, üzerine bir de minik tatlı Portekizlimden gelen bu kart, ne kadar güzel bir 5 aydı, ne kadar güzel insanlar vardı. Aynı kadroyla tekrar bir 5 ay alabiliyor muyuz, bu sefer daha da profesyonel bir 5 ay olacak hatta, söz. Lütfen?

Kestiiiik! Finansta Bilişim Teknolojileri’ne geri dönüş, en sevdiğim.