DUYURU: Buluşma!

Buluşma detayları nihayet netleşti!

Bengisu ve Raif ile birlikte, 31 Temmuz 2016, Pazar günü 13:00 – 15:00 arasında Trump Towers, B2 katındaki Caffè Nero‘da olacağız.

Sohbet-muhabbetimize katılmak ya da şu ana kadar youtube/blog/seyahat/fotoğrafçılık… ile ilgili yaptıklarımız hakkında merak ettiklerin için bir merhaba demek istersen, seni de aramızda görmeyi çok isteriz ?

Gün/yer/saat’e karar verirken üzerinde çok düşündük ve ulaşımın kolay olması ve diğer yakın yerlere göre biraz daha sakin olması nedeniyle Trump Towers’ı, işe gidenler için engel olmaması açısından Pazar’ı ve ne çok erken ne çok geç olmasını istediğimiz için de 13-15 arasını seçtik.

Trump Towers, Mecidiyeköy metrobüs durağının hemen karşısında yer alıyor ve metrobüsten indikten sonra direkt bağlantısı da mevcut. Metrobüs dışında Yenikapı-Taksim-Hacıosman metrosunu kullanıp Mecidiyeköy durağında inilerek ya da otobüsler ile de çok rahat bir şekilde ulaşılabiliyor.

Gün içerisinde ise hepimiz sosyal medya hesaplarımızı aktif olarak kullanıyor olacağız. Bir sorun olması durumunda herhangi birimizle kısa bir süre içerisinde iletişime geçebiliyor olacaksınız.

Bengisu:
http://bengilisular.wordpress.com
http://instagram.com/bengilisular

Raif:
http://benraif.blogspot.com
http://instagram.com/benraif

Ebru:
http://hayallerimdeben.com
http://instagram.com/hayallerimdeben

Bizden şimdilik bu kadar, paylaşmamız gereken herhangi bir güncelleme olursa yine tüm hesaplarımızdan bildiriyor olacağız.

Pazar günü görüşmek dileğiyle! ?

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir