kartpostalx

İletişim

Sorularınız, merak ettikleriniz için bana ulaşmak isterseniz merhaba@hayallerimdeben.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımdaki mesajlar bölümünü çoğunlukla kontrol edemiyorum, o yüzden mail yazarsanız çok sevinirim.

Öncesinde, aşağıda yer alan sıkça sorulan sorular kısmını kontrol edebilirsiniz, ya da tumblr üzerindeki cevaplar köşesi de olabilir.

(Not: Eğer bir süre cevap gelmezse muhtemelen yoğun bir dönem ya da bekleyen mail sayısının çok fazla olduğu bir dönemdir. Bazen gözümden kaçanlar ya da hemen yanıt veremediklerim olabiliyor bu nedenle. Bu konuda anlayışınıza sığınıyor, elimden geldiğince yanıtlanabileceklerin hepsine geri dönüş yapmaya çalışıyorum.)

Sıkça Sorulan Sorular

1. Interrail bütçesi/nereden başlamalı/önerilerin?

Bütçe ve seyahat planı için buraya, yola çıkmadan öncesindeki tüm hazırlık ve öneriler için buraya ve yolculuk esnasında her şehir için almış olduğum günlük notlar için buraya göz atabilirsiniz.

2. Kullandığın kamera modeli nedir?

2016 itibariyle kullandığım Sony RX100 IV, ilk videolarda kullanmış olduğum ise Samsung NX Mini.

3. Videoları hangi program ile düzenliyorsun?

iMovie ile düzenliyor, bazı eklemeler için yoğun olarak Adobe Photoshop’u da kullanıyorum. iMovie sadece Mac işletim sistemi ile çalışıyor, diğer işletim sistemleri için önerim Adobe Premiere Pro. Youtube’da içerik oluşturmak isimli ayrıntılı yazı için buraya bakabilirsiniz.

4. Hangi bölümde okuyorsun/okudun?

2016 yılında İstanbul Üniversitesi, Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun oldum.

5. Kaç yaşındasın/doğumlusun?

1994 doğumluyum.

Soru – Cevap Videoları