Yol Fotoğrafları Kalp Ben

01.08.2013

Daha önce söyledim mi bilmiyorum ama ben tam bir yol fotoğrafı hastasıyım. Böyle bir başına, yanında ağaçların, çalıların, börtü böceklerin bulunduğu gidilmek için beklenen upuzun yolların.

Bana ilginç bir şekilde huzur veriyor bu fotoğraflar. Her görüşümde sırt çantamı alıp kendimi yollara vurasım gelse de sonra ‘daha gitmen gereken bir okul var sıpa’ diyorum ve sakinleşiyorum.

yol2

Bunlar benim Tumblr seçmelerim. Yazıyı hazırlarken bile içimi bir mutluluk kapladı, hatta blogun en süper postu olarak bile seçebilirim bunu. seni seçtim pikaçu!

***

2013’teki ben… içimde bastırılamayan bir keşfetme ve gitme arzusu kendimi bildim bileli var. Bunu da yazmamın üzerinden neredeyse 3 sene geçmiş ve bu süre içerisinde sırt çantasını alıp çıkmaları yapabilmeye başlamış bir sıpa olarak, bu bile mutluluk sebebi benim için. Keşfetmeye devam…

1 Comment Yol Fotoğrafları Kalp Ben

  1. Çağatay Ormancı Nisan 20, 2016 at 3:46 pm

    Yazılarını severek okudum. Çok içten ve
    samimi olarak yazıyorsun. Hayallerini gerçekleştirmen ve kendini bu yönde geliştirmen çok güzel. Kendini bu şekilde herkesin görebileceği şekilde ifade etmen ayrı birşey. Umarım diğer yazıların gelir de okuyabilirim.

    Reply

Leave A Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir